Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisinde Güven ve Gizlilik

tup bebek gizlilik guvenGünümüzde bebek sahibi olmakta güçlük çeken çiftlerin bir kısmı, tedavi süreci hakkında tedirginlikler taşımaktadırlar.

Bebek Sahibi olamamak eksiklik ya da ayıp değildir!

Maalesef toplumun bazı kesimlerinde bebek sahibi olamamak bir eksiklik olarak nitelendirilebilmektedir. Oysa şeker hastalığı tansiyon yüksekliği gibi bebek sahibi olamamakta sıradan bir sağlık sorunudur. İnfertilite (kısırlık) yani bebek sahibi olamama sorunu yaşayan çiftlerin bir kısmı bu nedenle bu sağlık sorununu dile getirmeye bile çekinebilirler.

Bilimsel ve Tıbbi Tedavi her zaman ilk tercih olmalıdır!

Her sağlık sorununda olduğu gibi bu konuda da bilimsel tıbbi tedavi seçeneklerinden uzaklaşmamak gerekir. Maalesef toplumda zor durumda olan çiftlerin bu durumlarından yaralanmak isteyen umut tacirleri vardır. Bitkisel tedaviler, hipnoz gibi yaklaşımlar asıl tedavi olan bilimsel tıbbi tedaviye destek amaçlı kullanılabilir; ancak asla asıl tedavinin yerini tutamazlar.

Tedavi sürecinde gizlilik en ön plandadır!

Toplumun değer yargıları ve çiftlerin hassasiyeti her zaman göz önünde bulundurulur. Diğer tüm sağlık sorunlarında olduğu gibi çiftlerin durumları, aldıkları tedaviler, test sonuçları tam bir gizlilik içinde muhafaza edilir. Mahremiyet, tüp bebek ünitelerinde en çok önem verilen konuların başında yer alır. Çiftin izni olmadan anne baba kardeş dahil olmak üzere tedavi süreci hakkında asla bilgi verilmez. Özel bilgileri paylaşılmaz. Gerek muayeneler gerek işlemler sırasında çiftlerin özel yaşamlarına maksimum saygı gösterilir. Her türlü kolaylık sağlanarak çiftin stres altında olması önlenir.

Tüp Bebek bir ekip işidir!

Tüp bebek sadece doktorun ya da embriyoloğun işi değildir. Tamamen ekip işidir. Ana görev çifte aittir. Sorunun erkekte ya da kadında olması önemli değildir. Kadın da erkek de konuya dört elle sarılmalı birbirine destek olmalıdır.

Bizler doktor, embriyolog, hemşire, personel, hasta danışmanı olarak tüm bilimsel bilgi becerimiz ve insani yönümüzle çiftlere destek oluyor, hep birlikte bir ekip olarak çözüm yolunda ilerliyoruz.

Tüp Bebek Tedavisinde sadece çiftlere ait hücreler kullanılır.

Gerek aşılama gerekse tüp bebek aşamasında eşlerden alınan hücrelere en üst düzeyde itina gösterilir. Üçlü kontrol sistemi ile hücrelerin karışma olasılığı sıfıra indirilir. Bir başkasına ait hücrenin kullanılması yasaktır. Tedavi sırasında sadece çiftlere ait hücreler kullanılır. Hastane kayıtları iki farklı uzman tarafından kontrol edilir.

Sitedeki bilgiler doktor yada eczane danışmanı yerine geçmez. Sitedeki bilgi ve yorum ve görüntüler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı yada tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Tanı ve tedavi için bir doktora başvurunuz.
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek

Kibris Tup Bebek Merkezi ve IVF Klinik

KUZEY KIBRIS'TAKİ EN BAŞARILI TÜP BEBEK MERKEZİ

Kıbrıs Tüp Bebek Yüksek başarı, modern hastane, tecrübeli doktor ve en ucuz fiyatlarla tedavi merkezi.

Bebek sahibi olmak çok kolay, North Cyprus IVF. Tüp Bebek merkezimizde çok ucuza çocuk sahibi olsun.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları - 2023

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri içerisinde lider kuruluş olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek Hastaneleri arasında bütçenize çok uygun ve en hesaplı fiyat politikası sunmaktayız...

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi 2024 Yılı Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda başarılı kadın doktor

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Merkezi olarak tecrübeli ekip ve teknik ve teknolojik açıdan en iyi hastanesinde tedavi görmek istemez misiniz?

Kibris tup bebek merkezi

Cinsiyet Seçimi

Yumurta Nakli

Sperm Donasyonu

Tüp Bebekte yumurta toplama işlemi

Yumurta Donasyonu

Sperm Dondurma

Embriyo Dondurma

KKTC tüp bebek merkezi ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs - Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerinde IVF (tüp bebek) konusunda psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezi olarak en ucuz ve bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!