Tüp Bebek Tedavisinde Yüksek Başarı Oranı

kibris tup bebek basari sansiÜlkemizde yardımcı üreme methodlarına olan ihtiyaç inanılmaz derecede arttı. Tüp bebek tedavisi ile oluşan gebeliklerdeki bu artış sayesinde artık teknolojik imkanlarda paralel olarak hızlı bir şekilde artmaktadır.

Tüp bebek tedavisinde; siklus sayısının artması ve embriyo sayısının transferinde bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Bu sorunların başında özellikle çoğul gebeliklere bağlı ortaya çıkan anne ve yeni doğan problemleridir.

Tüp bebek merkezlerini seçerken, hastanenin en iyi embriyoyu seçebilme konusunda kullandığı teknolojiyi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Hedef herzaman tek embriyo transferi ile gebelik oranını yakalayabilmek olmalıdır.

Tüp Bebek tedavisinde Danışmanlık ve Psikolojik Destek Şart!

Bu zorlu süreç içerisinde, anne adayı inanılmaz derecede bir psikolojik baskı ve stres içerisine girer. Bu gibi durumlarda eşi veya aile bireylerinin çabaları yetersiz kalmaktadır, daha önceki deneyim ve tecrübelerine dayanaraktan hizmet veren Tüp Bebek Merkezi Danışmanı sayesinde bu tedavinin daha az stres ve başarı oranının daha yüksek geçmesi sağlanabilir. Bu tedavi sürecinde unutmayın, herkesin omzuna çok büyük bir sorumluluk ve yük binmektedir.

Kıbrıs'ta tüp bebek tedavisinin fiyatı nedir? Pahalı mıdır? Maaliyeti nedir?

Tüp bebek tedavisinde, merkezden merkeze Kıbrıs'ta fiyatlarda büyük bir değişkenlik göze çarpmaktadır. Standart bir fiyat politikası izlenmediğinden dolayı her hastanın kafasında soru işaretleri olmaktadır. Neden burası diğerinden daha pahalı veya ucuz diye. Tüp bebek merkezlerindeki en önemli referans kesinlikle başarı oranlarıdır. Başarı oranı yüksek olan merkezi bulmak gerekir. Her tüp bebek merkezi başarı oranlarını normalde yüksek tutabilir, bu doğaldir. O yüzden Kıbrıs'ta bu konularda tecrübeli bir danışman sizi en doğru yeri seçmenizde yardımcı olacaktır.

Neden Kıbrıs Tüp Bebek Danışman?

Biz, Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Danışmanlığı olarak, tüm hastalarımızın sağlığı ve mutluluğu herzaman herşeyin önünde geldiğinden, her konuda onlara dürüst olup bilgilendiriyoruz.

Kıbrıs tüp bebek yöntemi kullanmadan önce stres yönetimi ve tüm bilgiler konusunda yardımcı oluyoruz.

Neden Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimiz?

Teknolojik açıdan şuan hastanemiz, Kıbrıs'ta ilk ve tek en iyi donanıma sahip Kıbrıs Tüp Bebek ünitesine sahiptir. Doktorumuz Burcu Hanım, üniversitesinden 1ncilikle mezun olmuş ve bu alanda oldukça birikmiş deneyime sahiptir.

Tüp bebek merkezimizde, dünya genelinde normal embriyoyu tespit edebilmek için son 3 yıldır kullanılan kamera yöntemi uyguluyoruz. Böylece embriyolar, bulundukları stabil ortamdan çıkarılmadan her 15-20 dakikada bir video görüntüsünden fotoğrafları çekiliyor, bu sayede ek büyüme ve bölünme potansiyelleri gözlenebiliyor ve anne rahmine yerleşme oranı en yüksek, genetik olarak en doğru embriyoları seçebiliyoruz. Bu fotoğraflar kaydedildikleri için aynı hastanın bir sonraki tedavisinde referans olarak kullanma imkanı da sağlanmış oluyor. Son 2 yıldır sadece kamera kayıtlarından elde edilen bulgular neticesinde genetik yapısı normal olan embriyonun seçilmesi methoduyla tedavilerimizde olumlu ve ümit vaadt eden başarılı sonuçlar ortaya çıkmıştır.

Sitedeki bilgiler doktor yada eczane danışmanı yerine geçmez. Sitedeki bilgi ve yorum ve görüntüler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı yada tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Tanı ve tedavi için bir doktora başvurunuz.
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek

Kibris Tup Bebek Merkezi ve IVF Klinik

KUZEY KIBRIS'TAKİ EN BAŞARILI TÜP BEBEK MERKEZİ

Kıbrıs Tüp Bebek Yüksek başarı, modern hastane, tecrübeli doktor ve en ucuz fiyatlarla tedavi merkezi.

Bebek sahibi olmak çok kolay, North Cyprus IVF. Tüp Bebek merkezimizde çok ucuza çocuk sahibi olsun.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları - 2023

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri içerisinde lider kuruluş olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek Hastaneleri arasında bütçenize çok uygun ve en hesaplı fiyat politikası sunmaktayız...

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi 2024 Yılı Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda başarılı kadın doktor

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Merkezi olarak tecrübeli ekip ve teknik ve teknolojik açıdan en iyi hastanesinde tedavi görmek istemez misiniz?

Kibris tup bebek merkezi

Cinsiyet Seçimi

Yumurta Nakli

Sperm Donasyonu

Tüp Bebekte yumurta toplama işlemi

Yumurta Donasyonu

Sperm Dondurma

Embriyo Dondurma

KKTC tüp bebek merkezi ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs - Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerinde IVF (tüp bebek) konusunda psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezi olarak en ucuz ve bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!