< <Tüp Bebek Tedavisi için Kıbrıs'a İlk Defa Gelecek Hastalar | ® Tüp Bebeğim | Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi | IVF Hastane

Tüp Bebek Tedavisi için Kıbrıs'a İlk Defa Gelecek Hastalar

kibris tup bebegimYurtdışından Gelecek Hastalarımız

Kıbrıs Tüp Bebeğim - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi sadece Kuzey Kıbrıs 'ta yaşayan hastalarımız için değil, tüm diğer ülkelerdeki hastalarımıza da hizmet vermek üzere kurulmuş olup, bu gibi durumlar için size özel bazı protokoller geliştirmiştir. Bu vasıtayla yurtdışındaki hastalarımız ücretsiz olarak bizden internet aracılığıyla hizmet almakta ve burada yapılacak olan tedavi öncesi tüm bilgiye sahip olabilmektedirler. (Örneğin: Tedavi aşamaları, tedavi süreci, kalacakları süreç vs.)

Başta Türkiye, Almanya ve Hollanda olmak üzere özellikle KKTC dışındaki vatandaşlarımıza aynı kolaylıkları sağlayan protokollerimiz mevcuttur.

Amacımız dünya çapında hizmet vermektir.

Internet Danışmanlığı

Yurt dışında bulunan hastalarımıza Kıbrıs'a gelmeden önce sosyal medya kanallarımızdan (Facebook) ve e-mail aracılığıyla tüp bebek tedavisi öncesi danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Internet danışmanlığı, merkezimize seyahat etmeden önce tüp bebek programı ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm detayları içermektedir. Yüzyüze görüşme durumu ileriki bir zamana ayarlanabilir.

İnternet danışmanlığı ardından Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimizde, tüp bebek tedavisine karar verildiği taktirde, hastalarımızın daha konforlu olacağı ve aynı zamanda kendimiz  için de yurtdışındaki hastalarımız üzerine daha fazla odaklanabileceğimiz bir tedavi planını başlatmış oluyoruz.

Tüp Bebek Tedavisi:

Hastanemizde veya İnternet aracılığıyla verdiğimiz danışmanlık sonrasında tüp bebek tedavisine başlarken, sizden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, size özel bir tedavi şekli planlanacaktır.

Tüp bebek tedavisi iyi bir şekilde planlanıp uygulandığında oldukça basit, güvenilir ve kısa zaman içinde uygulanabilir bir yöntemdir.

Tüp Bebek Tedavisi Aşamaları

  • Öncelikle danışmanımız ile internet (www.kibristupbebegim.com) adresimizden, e-mail, telefon veya sosyal medya kanallarımız (Facebook) ile haberleşiniz. Bilgisayarınızda Skype programları bulunuyorsa doktorumuz ile 7/24 direkt iletişim kurabilirsiniz durumunuz ile ilgili gelişmeleri karşılıklı takip edebilirsiniz.

  • Doktorumuz adaya geliş sürenizi optimal değerlendirerek zaman kaybetmeyeceğiniz şekilde uygulanacak tedavi protokolünüzü başlatacaktır.

  • Kıbrıs 'ta bulunduğunuz dönem içinde işlem öncesi 1-2 kez kliniğimizde bulunmanız yeterli olacaktır.

  • İşlemin uygulamalı olan kısmı için ise, her hasta için tedavi sürecine göre farklı bir şekilde planlıyoruz, bu süreyi Kıbrıs'ta geçirmeniz gerekecektir. Bu yüzden ulaşım ve konaklama ile ilgili koşulları Danışmanımız sizin adınıza planlayacaktır.

Sitedeki bilgiler doktor yada eczane danışmanı yerine geçmez. Sitedeki bilgi ve yorum ve görüntüler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı yada tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Tanı ve tedavi için bir doktora başvurunuz.
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek

Kibris Tup Bebek Merkezi ve IVF Klinik

KUZEY KIBRIS'TAKİ EN BAŞARILI TÜP BEBEK MERKEZİ

Kıbrıs Tüp Bebek Yüksek başarı, modern hastane, tecrübeli doktor ve en ucuz fiyatlarla tedavi merkezi.

Bebek sahibi olmak çok kolay, North Cyprus IVF. Tüp Bebek merkezimizde çok ucuza çocuk sahibi olsun.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları - 2023

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri içerisinde lider kuruluş olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek Hastaneleri arasında bütçenize çok uygun ve en hesaplı fiyat politikası sunmaktayız...

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi 2024 Yılı Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda başarılı kadın doktor

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Merkezi olarak tecrübeli ekip ve teknik ve teknolojik açıdan en iyi hastanesinde tedavi görmek istemez misiniz?

Kibris tup bebek merkezi

Cinsiyet Seçimi

Yumurta Nakli

Sperm Donasyonu

Tüp Bebekte yumurta toplama işlemi

Yumurta Donasyonu

Sperm Dondurma

Embriyo Dondurma

KKTC tüp bebek merkezi ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs - Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerinde IVF (tüp bebek) konusunda psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezi olarak en ucuz ve bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!