destek

canli destek
golge
 • tup bebek merkezimiz

  Tüp Bebek Hastanesi

  Üniversite hastanesi koşullarında bilimsel ve üst düzey kalitede hizmet almak ve ayrıca güvenilir, etik, ahlaki değerlerden ödün vermeyen hasta dostu hizmet anlayışı...
 • yumurta donasyonu

  Yumurta Donasyonu

  Yumurta donasyonu; menopoz, erken menopoz veya hormonal sebepler gibi nedenlerden dolayı anne olamayan kadınların eşlerinden alınan sperm ile bir donörden (verici) elde edilen yumurtanın...
 • sperm donasyonu

  Sperm Donasyonu

  Erkekte hiç spermin saptanmadığı ve testislerden herhangi bir şekilde sperm elde edilmeyen çiftler yada erkeğin spermi ile elde edilecek bir gebelik tıbbi yönden önerilmediği durumlarda...
 • embriyo donasyonu

  Embriyo Dondurma

  İnsan embriyolarının dondurulması tüp bebekte oldukça önemli bir yer tutar. Annenin normalden fazla sağlıklı embriyosu varsa ailenin rızasıyla embriyolar dondurulabilir...
 • sperm dondurma

  Sperm Dondurma

  Testislerdeki sperm üretimini tamamen yok etme olasılığı olan ilaç vs. kullanımı veya radyasyon tedavisi gibi durumlar için gelecekte kullanılmak üzere kullanılan uygulamadır...
 • yumurta dondurma

  Yumurta Dondurma

  Toplumdaki konumu hızlı bir şekilde değişen, iş yaşamında daha fazla yer alan, kariyer yapan kadınlar ve bu etkilerle evlilik yaşının giderek ilerlemesi gibi sebeplerle...
 • cinsiyet tayini

  Cinsiyet Belirleme

  Toplumdaki konumu hızlı bir şekilde değişen, iş yaşamında daha fazla yer alan, kariyer yapan kadınlar ve bu etkilerle evlilik yaşının giderek ilerlemesi gibi sebeplerle...
 • mikro enjeksiyon

  ICSI (Mikroenjeksiyon)

  Tüp bebek uygulaması, Dünya'da birçok kişinin aile olmasına yardımcı olan bir yardımcı üreme yöntemidir...
 • asilama

  IUI (Aşılama)

  Aşılama (Intrauterin Inseminasyon) tedavisi kendiliğinden çocuk sahibi olmakta zorlanan anne ve baba adaylarına uygulanan en yaygın üreme yöntemidir...

kibris tup bebegimYurtdışından Gelecek Hastalarımız

Kıbrıs Tüp Bebeğim - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi sadece Kuzey Kıbrıs 'ta yaşayan hastalarımız için değil, tüm diğer ülkelerdeki hastalarımıza da hizmet vermek üzere kurulmuş olup, bu gibi durumlar için size özel bazı protokoller geliştirmiştir. Bu vasıtayla yurtdışındaki hastalarımız ücretsiz olarak bizden internet aracılığıyla hizmet almakta ve burada yapılacak olan tedavi öncesi tüm bilgiye sahip olabilmektedirler. (Örneğin: Tedavi aşamaları, tedavi süreci, kalacakları süreç vs.)

Başta Türkiye, Almanya ve Hollanda olmak üzere özellikle KKTC dışındaki vatandaşlarımıza aynı kolaylıkları sağlayan protokollerimiz mevcuttur.

Amacımız dünya çapında hizmet vermektir.

Internet Danışmanlığı

Yurt dışında bulunan hastalarımıza Kıbrıs'a gelmeden önce sosyal medya kanallarımızdan (Facebook) ve e-mail aracılığıyla tüp bebek tedavisi öncesi danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Internet danışmanlığı, merkezimize seyahat etmeden önce tüp bebek programı ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm detayları içermektedir. Yüzyüze görüşme durumu ileriki bir zamana ayarlanabilir.

İnternet danışmanlığı ardından Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimizde, tüp bebek tedavisine karar verildiği taktirde, hastalarımızın daha konforlu olacağı ve aynı zamanda kendimiz  için de yurtdışındaki hastalarımız üzerine daha fazla odaklanabileceğimiz bir tedavi planını başlatmış oluyoruz.

Tüp Bebek Tedavisi:

Hastanemizde veya İnternet aracılığıyla verdiğimiz danışmanlık sonrasında tüp bebek tedavisine başlarken, sizden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, size özel bir tedavi şekli planlanacaktır.

Tüp bebek tedavisi iyi bir şekilde planlanıp uygulandığında oldukça basit, güvenilir ve kısa zaman içinde uygulanabilir bir yöntemdir.

Tüp Bebek Tedavisi Aşamaları

 • Öncelikle danışmanımız ile internet (www.kibristupbebegim.com) adresimizden, e-mail, telefon veya sosyal medya kanallarımız (Facebook) ile haberleşiniz. Bilgisayarınızda Skype programları bulunuyorsa doktorumuz ile 7/24 direkt iletişim kurabilirsiniz durumunuz ile ilgili gelişmeleri karşılıklı takip edebilirsiniz.

 • Doktorumuz adaya geliş sürenizi optimal değerlendirerek zaman kaybetmeyeceğiniz şekilde uygulanacak tedavi protokolünüzü başlatacaktır.

 • Kıbrıs 'ta bulunduğunuz dönem içinde işlem öncesi 1-2 kez kliniğimizde bulunmanız yeterli olacaktır.

 • İşlemin uygulamalı olan kısmı için ise, her hasta için tedavi sürecine göre farklı bir şekilde planlıyoruz, bu süreyi Kıbrıs'ta geçirmeniz gerekecektir. Bu yüzden ulaşım ve konaklama ile ilgili koşulları Danışmanımız sizin adınıza planlayacaktır.

Değerli Hastalarımızın Görüşleri

 • "Ne kadar teşekkür etsek az!!!"

  Açıkcası çok fazla seçenek vardı ve kime gideceğimizi bir türlü bilemedik. Eşimle beraber İnternet'te araştırırken bulduk ve randevu aldım, sağolsunlar çok yardımcı oldular. Özellikle danışmanım ve doktorum çok çok iyiydi.

  Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim...

 • "Çocuğu olmayan yakınlarıma ve buradaki hastalara rahatlıkla tavsiye edebilirim..."

  Doktorumuz Burcu Hanım; kesinlikle alanında oldukça deneyimli, profesyonel, yardımsever, dinlemeyi seven ve hastasına çok değer veren bir karaktere sahip. Sayesinde çok güzel bri evlat sahibi oldum, yıllardır özlemle beklediğim bebeğime kavuşturdu.

  Allah sağlık ve uzun ömürler verip kendisi gibi doktorlar yetiştirmeyi nasip etsin...

 • "Sağolun hocam!"

  Dr. Burcu Hanım sayesinde uzun emek ve uğraşlar sonucunda hayattaki en güzel duygulardan bir tanesi olan anneliği yaşadım.

  Buradan bir kez daha teşekür ediyorum kendisine...

 • "Çok mükemmel bir his"

  Türkiye'de 2 kez başarısız denemeden sonra, danışmanımızla Kıbrıs'taki bir arkadaşımın tavsiyesi üzeriyle iletişime geçtim. Çok ilgili ve alakalı, beni her konuda bilgilendirdi. Ardından çok ilginçtir ki, doktorumuzla tanıştığımız ilk günden tüp bebek tedavimin başarılı olacağını sezdim ve öyle de oldu :) Şu anda bir oğlum var...

BEBEKLERİMİZ

 • Yumurta Donasyonu
 • Cinsiyet Seçimi
 • Kıbrıs Tüp Bebeğimiz
 • Tüp Bebek
 • Yumurta Donasyonu
 • Tüp Bebeklerimiz
 • Kıbrıs Tüp Bebeğimiz
 • Kıbrıs Tüp Bebeğimiz
 • Tüp Bebek
 • Yumurta Donasyonu

arayalim

guven gizlilik

Sitedeki bilgiler doktor yada eczane danışmanı yerine geçmez. Sitedeki bilgi ve yorum ve görüntüler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı yada tedaviye yönlendirme amaçlı değildir. Tanı ve tedavi için bir doktora başvurunuz.

Kıbrıs Tüp Bebek Yüksek başarı, modern hastane, tecrübeli doktor ve en ucuz fiyatlarla tedavi merkezi.

Bebek sahibi olmak çok kolay, North Cyprus IVF. Tüp Bebek merkezimizde çok ucuza çocuk sahibi olsun.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları - 2018

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri içerisinde lider kuruluş olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıbrıs Tüp Bebek Hastaneleri arasında bütçenize çok uygun ve en hesaplı fiyat politikası sunmaktayız...

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek tedavisi konusunda başarılı bayan doktor

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Merkezi olarak tecrübeli ekip ve teknik ve teknolojik açıdan en iyi hastanesinde tedavi görmek istemez misiniz?

Kibris tup bebek merkezi

Cinsiyet Seçimi

Yumurta Nakli

Sperm Donasyonu

Tüp Bebekte yumurta toplama işlemi

Yumurta Bağışlama

Sperm Dondurma

Embriyo Dondurma

KKTC tüp bebek merkezi ünitesi ekipman, cihaz ve laboratuvar koşulları sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs - Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa bölgelerinde IVF (tüp bebek) konusunda psikolojik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezi olarak en ucuz ve bütçenize en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz!